Trwa nabór do Etapu I naszej szkoły psychoterapii

Zakończenie drogi VIII Szkoły WSPG – ostatni wspólny warsztat i początek nowych ścieżek

17.11.2025
1 min czytania

W drugi weekend listopada swój ostatni warsztat w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt miała VIII SZKOŁA. Po ponad 4 latach wspólnej pracy nasze absolwentki i absolwenci zakończyli ten kluczowy etap rozwoju zawodowego. Teraz już samodzielnie będą szukać ścieżek swojego dalszego rozwoju. Szkoła dała im ramę i podstawę do budowania swojego psychoterapeutycznego self.

Mamy nadzieję, że grunt, który wspólnie stworzyliśmy będzie żyznym podłożem dla dalszego rozwoju psychoterapeutek i psychoterapeutów Gestalt.

Sprezentowany warsztat ceramiczny był nie tylko okazją do twórczego spędzenia czasu, ale także szansą na głębsze spotkanie ze sobą i innymi. Zanurzając ręce w glinie można doświadczyć tu i teraz, poczuć własne emocje, potrzeby oraz granice. Ceramika staje się narzędziem do wyrażania siebie oraz budowania autentycznej relacji ze sobą i światem. Sprzyja uważności, odkrywaniu własnych możliwości i radości z bycia w procesie twórczym – bez oceniania, za to z ciekawością i akceptacją.

Wszystkiego najlepszego na dalszej gestaltowej drodze życzy Zespół WSPG.