Trwa nabór do Etapu I naszej szkoły psychoterapii

Domknięcie XXIII edycji WSPG – o spotkaniu, relacji i gestaltowym post-kontakcie

17.04.2026
1 min czytania

W drugi weekend kwietnia XXIII edycja zakończyła dwuletni proces szkolenia w naszej szkole.

To było poruszające, wysycające, autentyczne spotkanie i domknięcie.

Gestaltowy post-kontakt.

Gestaltowe domknięcie figury, uznanie wysiłku, zaangażowania i wartości spotkania w relacji Ja-Ty i rozwojowego poszerzania świadomości w kontakcie z drugim człowiekiem.

Był wspólny posiłek, wspólne zdjęcia, spacer nad morze, śpiewanie, przytulanie i taniec. Jak w rodzinie, która spotyka się przy celebrowaniu ważnych wydarzeń.

Dobrej dalszej drogi dla każdego i każdej z Was. Jakiekolwiek kierunki w tej podróży wybierzecie. To była uczta i dla mnie – towarzyszenie Wam w domykaniu.

Joanna