W drugi weekend kwietnia XXIII edycja zakończyła dwuletni proces szkolenia w naszej szkole.
To było poruszające, wysycające, autentyczne spotkanie i domknięcie.
Gestaltowy post-kontakt.
Gestaltowe domknięcie figury, uznanie wysiłku, zaangażowania i wartości spotkania w relacji Ja-Ty i rozwojowego poszerzania świadomości w kontakcie z drugim człowiekiem.
Był wspólny posiłek, wspólne zdjęcia, spacer nad morze, śpiewanie, przytulanie i taniec. Jak w rodzinie, która spotyka się przy celebrowaniu ważnych wydarzeń.
Dobrej dalszej drogi dla każdego i każdej z Was. Jakiekolwiek kierunki w tej podróży wybierzecie. To była uczta i dla mnie – towarzyszenie Wam w domykaniu.
Joanna




